התערוכה הבינלאומית בעומר
28 מאי 2022

פרטים נוספים והרשמה בקרוב !!!

 

התערוכה תתקיים בהתאם לתקנות הקורונה התקפות ביום התערוכה. 

לאור התפרצות מחלת הברוצלה בישראל והנחיות השירותים הווטרינריים כל הכלבים המשתתפים באירועים כלבניים ואינם מעוקרים / מסורסים חייבים להיות בעלי בדיקת ברוצלה שהתקבלה תוצאה עבורה במהלך ה 6 חודשים האחרונים - כתנאי כניסה לאירוע.

 

יש להגיע עם אישור בדיקת ברוצלה שלילית וכן תעודת חיסון כלבת בתוקף / לא תתאפשר כניסת כלבות מיוחמות לתערוכה.

תחרות אג'יליטי - שופט Mr. Juraj Ruza, Slovakia

חלוקת שופטים על פי קבוצות:

קבוצה 1 - כלבי רועים
רועה גרמני (קצר וארוך שיער) - Mr. Franz-Peter Knaul, Germany

כלבי רועים בלגיים - Mrs. Barbara Zanieri, Italy

קולי קצר שיער, בירדד קולי, שלטי, בורדר קולי - מר טל יפה, ישראל

וולש קורגי פמברוק, וולש קורגי קרדיגן - גב' אתי גור, ישראל

כלב רועים אוסטרלי, כלב בקר אוסטרלי, בריאד, קלפי, כלב צאן אנגלי עתיק, רועה שוויצרי, זאב צ'כי, קולי ארוך שיער ושאר גזעי הקבוצה - Mrs. Lidija Oklescen, Slovenia

קבוצה 2א' - דוברמן, פינצ'ר, שנאוצר

פינצ'ר ננסי, דוברמן - Mrs. Barbara Zanieri, Italy

כל גזעי השנאוצר - Mr. Petru Muntean, Romania

טרייר רוסי שחור - מר רועי מלכיור, ישראל

קבוצה 2ב' - דמויי דוגה ומולוסים

כלב רועים קווקזי - טל יפה, ישראל

בוקסר, קאנה קורסו, בול מסטיף, שאר-פיי, דוג דה-בורדו, מסטינו נפוליטנו - Mrs. Barbara Zanieri, Italy

סן ברנרד (ארוך וקצר שיער), לאונברגר, ניופאונדלנד ולנדסיר - Mrs. Lidija Oklescen, Slovenia

בולדוג אנגלי, בולדוג אמריקאי, דני ענק, כלבי הרים שווצרי גדול, ברנר זננהונד, אפנצלר זננהונד, אנטלבוכר זננהונד, צ'ונצ'ינג סיני ושאר גזעי הקבוצה - Mr. Fabrizio La Rocca, Italy

קבוצה  3 - טריירים

קיירן טרייר - מר טל יפה, ישראל

בול טרייר ננסי, לייקלנד טרייר, בדלינגטון טרייר, סקוטיש טרייר, ווסט היילנד ווייט טרייר, טרייר אירי רך שיער, וויטן טרייר, ג'ק ראסל טרייר (קצר שיער ושיער זיפי), פרסון טרייר, איירדל טרייר, יורקשייר טרייר ושאר גזעי הקבוצה - Mr. Nemanja Jovanovic, Serbia

קבוצה 4 - דקלים

כל גזעי הקבוצה - Mrs. Iren Naarits, Estonia

קבוצה 5 - שפיץ
כנעני - גב' אתי גור, ישראל

פומרניאן, קיסהונד, קליין שפיץ - Mr. Nemanja Jovanovic, Serbia

אלסקן מלמוט, אקיטה, אקיטה אמריקאי, צ'או צ'או, בסנג'י, שיבה, תאי רידג'בק, שיקוקו, האסקי סיבירי, מקסיקני קרח, סמויד ושאר גזעי הקבוצה - Mr. Stefan Mitrevski, Macedonia

קבוצה 6 - האונדס
ביגל - Mr. Petru Muntean, Romania

רודז'יאן רידג'בק, באסט, דלמטי ושאר גזעי הקבוצה - Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

קבוצה 7 - כלבי צייד
ויז'לה, ויימרנר, פוינטר אנגלי, פוינטר גרמני קצר שיער, סטר אנגלי, סטר אירי אדום, סטר אירי אדום-לבן, בראקו איטליאנו ושאר גזעי הקבוצה  - Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

קבוצה 8 - רטריבר וספניאל

קוקר ספניאל אנגלי, קוקר ספניאל אמריקאי, ספרינגר ספניאל, וולש ספרינגר ספניאל, קלמבר ספניאל, כלב מים ספרדי -
Mrs. Lidija Oklescen, Slovenia

לברדור רטריבר, גולדן רטריבר ושאר גזעי הקבוצה - Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

קבוצה 9 - ליווי ושעשוע
בוסטון טרייר - Mr. Nemanja Jovanovic, Serbia

פודל - Mrs. Iren Naarits, Estonia

טוי רוסי, פפיון, סיני מצויץ, קבליר קינג צ’ארלס ספניאל, בולדוג צרפתי - מר טל יפה, ישראל

פאג, צ'יוואווה (ארוך וקצר שיער), פקינז - מר משה רוזנשטיין, ישראל

שי-צו, לאסה אפסו, בישון פריזה, בישון הוואנז, גריפון בריסלי, קוטון דה טולאר, טרייר טיבטי, צ'ין יפני, מלטז ושאר גזעי הקבוצה - Mr. Fabrizio La Rocca, Italy

קבוצה 10 - כלבי רוח

אפגאני, בורזוי, וויפט, כלב רוח איטלקי, סלוקי ושאר גזעי הקבוצה - Mrs. Iren Naarits, Estonia

זירה מרכזית

קבוצה 1 - Mrs. Lidija Oklescen, Slovenia

קבוצה 2א' - Mr. Petru Muntean, Romania

קבוצה 2ב' - Mrs. Lidija Oklescen, Slovenia

קבוצה 3 - Mr. Nemanja Jovanovic, Serbia

קבוצה 4 - Mrs. Barbara Zanieri, Italy

קבוצה 5 - Mr. Stefan Mitrevski, Macedonia

קבוצה 6 Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

קבוצה 7 - Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

קבוצה 8 - Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

קבוצה 9 - Mr. Petru Muntean, Romania

קבוצה 10 - Mrs. Iren Naarits, Estonia

נוהג צעיר - Mrs. Iren Naarits, Estonia

גזע לאומי - גב' אתי גור, ישראל

פעוטות - Mr. Stefan Mitrevski, Macedonia

גורים - Mr. Nemanja Jovanovic, Serbia

קשישים - Mrs. Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska, Poland

זוגות - מר טל יפה, ישראל

בתי גידול - Mrs. Barbara Zanieri, Italy

צאצאים - Mrs. Lidija Oklescen, Slovenia

צעירים - Mr. Petru Muntean, Romania

BIS - כוכב תערוכה - Mr. Fabrizio La Rocca, Italy

הנהלת התערוכה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בשיבוצי השופטים ככל שיידרש וללא הודעה מוקדמת