התערוכה הבינלאומית בכנות - 28-29 מאי 2021

(הרישום הסתיים כמו גם האופציה לקבל החזר על ביטול השתתפות)

רישום לתחרות הנוהג הצעיר

התערוכה תתקיים בהתאם לתקנות התו הירוק התקפות ביום קיום התערוכה. 
מומלץ להתעדכן בנהלים העדכניים באתר פיקוד העורף.

לאור התפרצות מחלת הברוצלה בישראל והנחיות השירותים הווטרינריים

כל הכלבים המשתתפים באירועים כלבניים ואינם מעוקרים / מסורסים

חייבים להיות בעלי בדיקת ברוצלה בתוקף של חצי שנה כתנאי כניסה לשטח האירוע

מבצע "נותנים כַּפָּה" - במהלך חודש מאי יתקיימו ימי לקיחת דם מרוכזים באולם ההתאחדות הישראלית לכלבנות ללא עלות.

לפרטים נוספים הקליקו (שימו לב, עלות הבדיקה במעבדה הינה 50 ש"ח)

לנוחיותכם, ניתן יהיה לבצע בתערוכה דיגום DNA בעמדה של דר' עופר צדוק בין השעות 10-13.

בתערוכה זו יתקיימו בנוסף תערוכות "ספשלטי" של המועדונים הבאים:

שישי 28/5 -

החוג הישראלי לשנאוצר (שופט מר טל יפה)

שבת 29/5 -

החוג הישראלי רועה גרמני (שופט מר אבי מלאך)

המועדון הישראלי לבוקסר (שופט מר איתי כהן)

המועדון הישראלי לספניאל (שופטת גב' אגנס קרטס-גנעמי)

ספשלטי ויז'לה (שופט מר דורון ראכלין)

רשימת שופטים בינ"ל:

יום שישי 28/05/2021

קב' 1 - כלבי רועים

קורגי פמברוק, קורגי קרדיגן - גב' אגנס קרטס-גנעמי

קולי ארוך שיער, בירדד קולי - מר אלכס קריקליבצ'נקו (רוסיה)

בורדר קורלי, כלב צאן אנגלי עתיק - גב' אתי גור

רועה אוסטרלי - מר טל יפה

כלב רועים גרמני, כלבי רועים בלגים, שאר גזעי הקבוצה - מר איתן הנדל

קב' 3 - טריירים

כל גזעי הקבוצה - גב' ולנטינה דוביש (אוקראינה)

קב' 5 - שפיץ

שפיץ גרמני - מר יוסי גיא

אלסקן מלמוט, האסקי סיבירי - מר אריה שורץ

שאר גזעי הקבוצה - דר' צפרא סיריק

קב' 9 - זעירים

פודלים - מר אלכס קריקליבצ'נקו (רוסיה)

צ'ין יפני, שיצ'ו - מר טל יפה

סיני מצויץ, פפיון - אגנס קרטיס-גנעמי

שאר גזעי הקבוצה - מר אבי מלאך

זירה מרכזית

טקס חלוקת תעודות "מבוא לכלבנות 2020"

פעוטות - גב' אגנס קרטס-גנעמי

גורים - מר אבי מלאך

צעירים - מר איתן הנדל

קשישים - דר' צפרא סיריק

זוגות - גב' אתי גור

בתי גידול- מר טל יפה

צאצאים - מר יוסי גיא

הגזע הלאומי - הכנעני - דר' צפרא סיריק

קב' 1 - מר איתן הנדל

קב' 3 - גב' ולנטינה דוביש (אוקראינה)

קב' 5 - גב' אגנס קרטס-גנעמי

קב' 9 - מר אבי מלאך

יום שבת 29/05/2021

קב' 2א' - פינצ'ר ושנאוצר

שנאוצרים - גב' אגנס קרטס-גנעמי

דוברמן - מר אלכס קריקליבצ'נקו (רוסיה)

פינצ'ר, אפנפינצ'ר, טרייר רוסי שחור - דר' צפרא סיריק

קב' 2ב' - דוגה
בוקסר, כלבי הרים שוויצרים, סן-ברנרד, ניו-פאונדלנד, לאונברגר, דני ענק, כלבי צאן - גב' ולנטינה דוביש (אוקראינה)

שאר גזעי הקבוצה (גזעי המועדון לדוגה) - דר' צפרא סיריק

קב' 4 - דקלים

כל גזעי הקבוצה - מר אלכס קריקליבצ'נקו (רוסיה)

קב' 6 - האונדס

רידג'בק - גב' אתי גור

ביגל - מר יוסי גיא

שאר גזעי הקבוצה - גב' אגנס קרטס-גנעמי

קב' 7 - צייד

כל גזעי הקבוצה - גב' אורית נבו

קב' 8 - רטריברים וספניאלים

גולדן רטריבר, לברדור רטריבר - גב' אתי גור

שאר גזעי הקבוצה - אבי מלאך

קב' 10 - רוח

סלוקי, בורזוי, כלב רוח איטלקי - מר יוסי גיא

וויפט, אפגאני - מר אבי מלאך

אזוואק, אייריש וולפהאונד - איתן הנדל

זירה מרכזית

פעוטות - גב' ולנטינה דוביש (אוקראינה)

גורים - גב' אגנס קרטס-גנעמי

צעירים - מר איתן הנדל

קשישים - מר אבי מלאך

זוגות - גב' אתי גור

בתי גידול- מר יוסי גיא

צאצאים - גב' אורית נבו

קב' 2א' - גב' אגנס קרטס-גנעמי

קב' 2ב' - גב' ולנטינה דוביש (אוקראינה)

קב' 4+6 - גב' אורית נבו

קב' 7 - גב' אגנס קרטס-גנעמי

קב' 8 - מר אבי מלאך

קב' 10 - מר איתן הנדל

כוכב התערוכה BIS - דר' צפרא סיריק