התערוכה הבינלאומית בנוף הגליל - 16 אוקטובר 2021

רישום לתערוכה

(הרישום יסגר ביום ו' 01/10/21 בשעה 23.59)

רישום לליגת הנוהג הצעיר

התערוכה תתקיים בהתאם לתקנות התו הירוק התקפות ביום קיום התערוכה -

הכניסה לבעלי תעודת מתחסן או מחלים או בדיקת קורונה (מהירה מה 24 שעות האחרונות או PCR מה 72 שעות האחרונות)

לאור התפרצות מחלת הברוצלה בישראל והנחיות השירותים הווטרינריים

כל הכלבים המשתתפים באירועים כלבניים ואינם מעוקרים / מסורסים

חייבים להיות בעלי בדיקת ברוצלה בתוקף של חצי שנה כתנאי כניסה לשטח האירוע

בכדי לחסוך זמן בכניסה לתערוכה אנא שלחו את תוצאות הבדיקה למייל - brucellac@gmail.com

כמו כן, לא תתאפשר כניסת כלבות מיוחמות לתערוכה.

 רשימת שופטים: 

קבוצה 1 - כלבי רועים
רועה גרמני (קצר וארוך שיער) - מר יוחאי ברק ליפק
וולש קורגי קרדיגן ו- וולש קורגי פמברוק - מר איתן הנדל
רועה אוסטרלי, בורדר קולי - מר שמשון ברגר

שאר גזעי הקבוצה - גב' מירנה שיבולת

קבוצה 2 - פינצ'ר, שנאוצר ודוגה

קבוצה 2א' (פינצ'ר ננסי, אפפנפינצ'ר, כל גזעי השנאוצר, טרייר רוסי שחור, דוברמן), דני ענק - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי

כלב רועים קווקזי - מר דמיטרי אוברובסקי
שאר גזעי הקבוצה - ד"ר צפרא סיריק

קבוצה  3 - טריירים
קיירן טרייר, אירדייל טרייר- מר דמיטרי אוברובסקי
שאר גזעי הקבוצה - מר דורון ראכלין

קבוצה 4 - דקלים

כל גזעי הקבוצה - מר יוסי גיא

קבוצה 5 - שפיץ
אקיטה, אלסקן מלמוט אקיטה אמריקאי, כנעני, צ'או-צ'או, הסקי סיברי, סמוייד, שיבה אינו - מר יוסי גיא
שפיץ גרמני - מר אבי מהרש"ק
שאר גזעי הקבוצה - מר יוחאי ברק-ליפק

קבוצה 6 - האונדס
רודז'יאן רידג'בק  - מר דמיטרי אוברובסקי 
דלמטי - מר יוסי גיא
שאר גזעי הקבוצה - מר דורון ראכלין

קבוצה 7 - כלבי צייד
כל גזעי הקבוצה - מר איתן  הנדל

קבוצה 8 - רטריבר וספניאל
רטריבר- גב' אגנס גנעמי קרטס
ספניאל וכלבי מים - מר דורון ראכלין

קבוצה 9 - לוויה שעשוע
צ'ן יפני, פפיון, שי-צו, סיני מצוייץ, פודל - מר אבי מלאך
בוסטון טרייר, ציוואווה - מר דמיטרי אוברובסקי
שאר גזעי הקבוצה - מר שמשון ברגר

קבוצה 10 - כלבי רוח
גב' מירנה שיבולת

זירה מרכזית

בתי גידול - מר שמשון ברגר
צאצאים - מר יוסי גיא
זוגות - מר דמיטרי אוברובסקי
 
פעוטות - מר יוחאי ברק ליפק
גורים - מר אב מלאך

צעירים - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי
קשישים- מר איתן הנדל

קבוצה 1 - מר יוחאי ברק ליפק 
קבוצה 2א - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי
קבוצה 2ב - מר אבי מלאך
קבוצה 3 - מר דורון ראכלין
קבוצה 4 - מר יוסי גיא
קבוצה 5 - מר אבי  מהרש"ק
קבוצה 6 - גב' מירנה שיבולת
קבוצה 7 - מר איתן הנדל
קבוצה 8 - גב' אגנס גנעמי קרטס
קבוצה 9 - מר שמשון ברגר
קבוצה 10 - גב' מירנה שיבולת

כוכב תערוכה - BIS - ד"ר צפרא סיריק