התערוכה הבינלאומית ב"נופארק", נוף הגליל - 16 אוקטובר 2021

                    סדר שיפוט

 

רכישת כרטיסי כניסה לתערוכה

(שימו לב, כרטיסים ישלחו למשתתפי התערוכה

על בסיס כרטיס לכל כלב רשום)

התערוכה תתקיים בהתאם לתקנות הקורונה

התקפות ביום התערוכה.  

שימו לב - לא יהיה צורך בתשלום עבור חנייה

בכל החניות סביב הפארק. 

לנוחיותכם - בין השעות 10 ל 14

יתקיים דיגום DNA של דר' עופר צדוק. 

מתנה שווה תינתן למשלמים על פנל 

מחלות ביום התערוכה.

לאור התפרצות מחלת הברוצלה בישראל והנחיות השירותים הווטרינריים כל הכלבים המשתתפים באירועים כלבניים ואינם מעוקרים / מסורסים חייבים להיות בעלי בדיקת ברוצלה בתוקף של חצי שנה כתנאי כניסה לאירוע.

יש להגיע עם אישור בדיקת ברוצלה שלילית וכן תעודת חיסון כלבת בתוקף

לא תתאפשר כניסת כלבות מיוחמות לתערוכה.

 רשימת שופטים: 

קבוצה 1 - כלבי רועים
רועה גרמני (קצר וארוך שיער) - מר יוחאי ברק ליפק
וולש קורגי קרדיגן ו- וולש קורגי פמברוק - מר איתן הנדל
רועה אוסטרלי, בורדר קולי - מר שמשון ברגר

שאר גזעי הקבוצה - גב' מירנה שיבולת

קבוצה 2 - פינצ'ר, שנאוצר ודוגה

קבוצה 2א' (פינצ'ר ננסי, אפפנפינצ'ר, כל גזעי השנאוצר, טרייר רוסי שחור, דוברמן), דני ענק - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי

כלב רועים קווקזי - מר דמיטרי אוברובסקי
שאר גזעי הקבוצה - ד"ר צפרא סיריק

קבוצה  3 - טריירים
קיירן טרייר, אירדייל טרייר- מר דמיטרי אוברובסקי
שאר גזעי הקבוצה - מר דורון ראכלין

קבוצה 4 - דקלים

כל גזעי הקבוצה - מר יוסי גיא

קבוצה 5 - שפיץ
אקיטה, אלסקן מלמוט אקיטה אמריקאי, כנעני, הסקי סיברי, סמוייד, שיבה אינו - מר יוסי גיא

צ'או-צ'או - מר איתן הנדל
שפיץ גרמני - מר אבי מהרש"ק
שאר גזעי הקבוצה - מר יוחאי ברק-ליפק

קבוצה 6 - האונדס
רודז'יאן רידג'בק  - מר דמיטרי אוברובסקי 
דלמטי - מר יוסי גיא

ביגל - מר דורון ראכלין
באסט - מר איתן הנדל

קבוצה 7 - כלבי צייד
כל גזעי הקבוצה - מר איתן  הנדל

קבוצה 8 - רטריבר וספניאל
רטריבר- גב' אמיליה דקטינה, רוסיה
ספניאל וכלבי מים - מר דורון ראכלין

קבוצה 9 - לוויה שעשוע
צ'ן יפני, פפיון, שי-צו, סיני מצוייץ, פודל - מר אבי מלאך
בוסטון טרייר, צ'יוואווה - מר דמיטרי אוברובסקי
שאר גזעי הקבוצה - מר שמשון ברגר

קבוצה 10 - כלבי רוח
גב' מירנה שיבולת

זירה מרכזית

בתי גידול - מר שמשון ברגר
צאצאים - מר יוסי גיא
זוגות - מר דמיטרי אוברובסקי
 
פעוטות - מר יוחאי ברק ליפק
גורים - מר אב מלאך

צעירים - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי
קשישים- מר איתן הנדל

קבוצה 1 - מר יוחאי ברק ליפק 
קבוצה 2א - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי
קבוצה 2ב - מר אבי מלאך
קבוצה 3 - מר דורון ראכלין
קבוצה 4 - מר יוסי גיא
קבוצה 5 - מר אבי  מהרש"ק
קבוצה 6 - גב' מירנה שיבולת
קבוצה 7 - מר איתן הנדל
קבוצה 8 - מר ינאי זילברשטיין, אורוגוואי
קבוצה 9 - מר שמשון ברגר
קבוצה 10 - גב' מירנה שיבולת

כוכב תערוכה - BIS - ד"ר צפרא סיריק

המופעים בזירת ספורט כלבני:
8-10:30 - תחרות האג׳יליטי (קפיצות)
10:30 - מופע כלבי הגנה והצלה עם תרגילי הגנה ומשמעת
11:30 - ריקודים עם הכלבים
12 - פריזבי
13- תחרות האג׳יליטי