התערוכה הלאומית והבינלאומית ב"מרכז הקונגרסים", חיפה
5 נובמבר 2022

הרישום לתערוכה נסגר!

לנרשמים - ניתן לראות את שיבוץ הכלבים באזור האישי - לשונית "תערוכות" - בטבלה בהמשך המסך "התערוכות שלי"

לשאלות / בירורים אנא פנו למייל התמיכה - Support@ikc.org.il

עבור משתתפי התערוכה הבינלאומית

מקבלי התארים JCAC ו- CACIB (מגזעים המוכרים על ה KC) יקבלו Crufts Qualification - זכאות להשתתף ב Crufts 2023. 

מקבלי התארים JCAC, VCAC ו- CACIB יקבלו וירשם בספר הגידול התואר "אלוף הכרמל"

התחילה המכירה של כרטיסי כניסה לתערוכה - ניתן לרכוש כרטיסי כניסה ממש כאן.

כל רישום של כלב לתערוכה הבינלאומית מקנה כרטיס כניסה אחד (מלבד רישום למקצים בתי גידול, זוגות וצאצאים).

טבלת שעות ושיבוצים תעלה בקרוב!

יש להגיע עם בדיקת ברוצלה שלילית (תוקף שנה) וכן אישור חיסון כלבת בתוקף

לא תתאפשר כניסת כלבות מיוחמות לתערוכה.

חלוקת שופטים (סדר אלפבתי) - בינלאומית (CACIB):

Mr. Dragan Babic, Serbia

קבוצה 1 - וולש קורגי פמברוק, וולש קורגי קרדיגן, כלב רועים אוסטרלי, בירדד קולי, בריארד, כלב בקר אוסטרלי, קלפי אוסטרלי, כלב צאן אנגלי עתיק, כלב זאב צ'כי, כלב רועים שטלנדי, סקיפרקה.

קבוצה 3 - ג'ק ראסל

קבוצה 8 - לברדור רטריבר

Mr. Carsten Birk, Denmark

כל קבוצה 2א' - דוברמן, פינצ'ר, אפנפינצ'ר, טרייר רוסי שחור, שנאוצר.

קבוצה 2ב' - כלבי הרים שוויצרים, סן ברנרד, ניופאונדלנד, לאונברגר.

Mr. Zsolt Biro, Hungary

קבוצה 1 - כלב רועים גרמני (ארוך וקצר שיער), כלבי רועים בלגיים - מלינואה וגרוננדל, קולי ארוך שיער, כלב רועים שוויצרי לבן, בורדר קולי. 

קבוצה 2ב' - כלבי צאן - כלב רועים קווקזי, שרפלאנינה, כלב רועים קנגל. מסטיף דרום אפריקאי (בורבול)

Mr. Rale Cekic, Serbia

קבוצה 9 - בישון (הוואנז ופריזה), מלטז, טוי רוסי (ארוך וקצר שיער), פפיון, כלב סיני מצויץ, קוטון דה טולאר, לאסה אפסו, צ'יוואווה (ארוך וקצר שיער), בולדוג צרפתי, בוסטון טרייר.

Mr. Claudio De Giuliani, Italy

כל קבוצה 4 - דקלים.

כל קבוצה 6 - באסט, ביגל, דלמטי, רודזי'אן רידג'בק.

כל קבוצה 7 - בראקו איטליאנו, ויז'לה קצר שיער, סטר אירי אדום, סטר אנגלי, פוינטר אנגלי, פוינטר גרמני ק"ש, וימרנר קצר שיער.
 

Mr. Massimo Inzoli, Italy

קבוצה 2ב' - בול מסטיף, קאנה קורסו, מסטינו נפוליטנו, דוג דה בורדו, דוגו קנריו, שרפאי, קה דה בו, בולדוג אנגלי, בוקסר.

קבוצה 5 - אקיטה, אקיטה אמריקאי

Mr. Leos Jancik, Czech Republic

קבוצה 5 - הסקי סיבירי, כלב כנעני, כלב מקסיקני קירח, כלב פרואני קירח, סמוייד, צ'או צ'או, שיבה, שיקוקו, תאי רידג'בק, צירנקו דל אתנה, פודנקו איביסנקו קצר שיער, שפיץ יפני.

שפיץ גרמני (פומרניאן, קליין שפיץ, קיסהונד).

Mr. Vladimir Mihaljcic, Serbia

קבוצה 3 - אירדייל טרייר, בורדר טרייר, טרייר אמריקאי קירח, טרייר צ'כי, יורקשייר טרייר, לייקלנד טרייר, סקיי טרייר, פוקס טרייר קצר שיער, קאירן טרייר, בול טרייר ננסי, ווסט היילנד וייט טרייר, נורוויש טרייר, סקוטיש טרייר. 

קבוצה 5 - אלסקן מלמוט

Mr. Cristian Vantu, Romania

קבוצה 5 - בסנג'י

קבוצה 8 - גולדן רטריבר, כלב מים ספרדי, וולש ספרינגר ספניאל, ספרינגר ספניאל אנגלי, קוקר ספניאל אמריקאי, קוקר ספניאל אנגלי, קלמבר ספניאל.

כל קבוצה 10 - אפגאני, בורזוי, וויפט, כלב רוח איטלקי, סאלוקי.
 

Mr. Silva Zeferino, Portugal

קבוצה 9 - פודל, גריפון (בריסלי ו- בלגי), פאג, פקינז, צ'ין יפני, שי-צו, קבלייר קינג צ'רלס ספניאל, קינג צ'ארלס ספניאל.

גברת מיטל בר-סלע, ישראל

קב' 2ב' - דני ענק.

חלוקת שופטים (סדר אלפבתי) - לאומית (CAC):     (ללא זירה מרכזית)

מר דימיטרי אוברובסקי, ישראל

קבוצה 2א' - טרייר רוסי שחור.
קבוצה 2ב' - ניופאונלדנד, סן ברנרד.
קבוצה 3 - איירדל טרייר, ווסט היילנד וויט טרייר.
קבוצה 9 - בישון (הוואנז ופריזה), מלטז, בוסטון טרייר, טוי רוסי קצר שיער, קוואליר קינג צ'ארלס ספניאל, ציוואווה (ארוך וקצר שיער), כלב סיני מצויץ, גריפון (בריסלי ו- בלגי), פאג, פקינז.

מר שמשון ברגר, ישראל

קבוצה 1 - בורדר קולי, כלב רועים שטלנדי.
קבוצה 2ב' - ברנר זננהונד,
כלב רועים קווקזי, כלב רועים קנגל.
כל קבוצה 4 - דקלים.

קבוצה 9 - פודל.

גברת אתי גור, ישראל

קבוצה 1 - קולי ארוך שיער.
קבוצה 2א' - אפנפינצ'ר.
קבוצה 2ב' - דני ענק, בוקסר, בולדוג אנגלי, קאנה קורסו.
קבוצה 6 - רודז'יאן רידג'בק.
קבוצה 8 - לברדור רטריבר.

גברת אגנס גנעמי קרטס, ישראל

קבוצה 9 - פפיון, בולדוג צרפתי, צ'ין יפני, שי-צו, קינג צ'ארלס ספניאל

 

מר יוסי גרדוס, ישראל

קבוצה 2א' - דוברמן.

מר אבי מהרש"ק, ישראל

קבוצה 1 - וולש קורגי פמברוק.
קבוצה 2ב' - מסטיף דרום אפריקאי בורבול.
כל קבוצה 7 - בראקו איטליאנו, ויז'לה קצר שיער, פוינטר אנגלי, פוינטר גרמני ק"ש, וימרנר קצר שיער.
כל קבוצה 10 - בורזוי, וויפט, כלב רוח איטלקי, סאלוקי.

גברת מיה קול-שחם, ישראל

קבוצה 8 - גולדן רטריבר.

מר בן קרפל, ישראל

קבוצה 2א' - שנאוצר

קבוצה 2ב' - דוג דה בורדו, שרפאי.

מר דורון ראכלין, ישראל

קבוצה 1 - כלב בקר אוסטרלי, בריארד.
קבוצה 5 - אקיטה אמריקאי, שיבה אינו, אלסקן מלמוט, שפיץ גרמני (פומרניאן, קליין שפיץ, קיסהונד).

קבוצה 8 - ספרינגר ספניאל אנגלי, קוקר ספניאל אמריקאי ו- אנגלי.
 

גברת מירנה שיבולת, ישראל

קבוצה 1 - כלבי רועים בלגי מלינואה, סקיפרקה, כלב רועים גרמני (ארוך וקצר שיער).

קבוצה 5 - אקיטה אינו, בסנג'י, כלב כנעני, צ'או צ'או, תאי רידג'בק.

גברת יניקי שטיינבוק, ישראל

קבוצה 3 ג'ק ראסל טרייר, טרייר אמריקאי קירח, יורקשייר טרייר, לייקלנד טרייר, סקיי טרייר, פוקס טרייר קצר שיער, קאירן טרייר, סקוטיש טרייר, נורוויש טרייר, מיני בול טרייר.

קבוצה 6 - באסט, ביגל, דלמטי.

סדר זירה מרכזית (CACIB בלבד)

נוהג צעיר - גברת מיה קול-שחם, ישראל

גזע לאומי - מר דורון ראכלין, ישראל

פעוטות - Mr. Leos Jancik, Czech Republic

גורים - Mr. Rale Cekic, Serbia

קשישים - Mr. Carsten Birk, Denmark

זוגות - Mr. Dragan Babic, Serbia

בתי גידול - Mr. Vladimir Mihaljcic, Serbia

קבוצת צאצאים - Mr. Zsolt Biro, Hungary

קבוצה 1 - Mr. Zsolt Biro, Hungary

קבוצה 2א' - Mr. Carsten Birk, Denmark

קבוצה 2ב' - Mr. Massimo Inzoli, Italy

קבוצה 3 - Mr. Vladimir Mihaljcic, Serbia

קבוצה 4 - Mr. Silva Zeferino, Portugal

קבוצה 5 - Mr. Leos Jancik, Czech Republic

קבוצה 6 - Mr. Cristian Vantu, Romania

קבוצה 7 - Mr. Silva Zeferino, Portugal

קבוצה 8 - Mr. Dragan Babic, Serbia

קבוצה 9 - Mr. Rale Cekic, Serbia

קבוצה 10 - Mr. Cristian Vantu, Romania

צעירים - Mr. Massimo Inzoli, Italy

BIS - כוכב תערוכה - Mr. Claudio De Giuliani, Italy

הנהלת התערוכה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בשיבוצי השופטים ככל שיידרש וללא הודעה מוקדמת