התערוכה הלאומית והבינלאומית ב"מרכז הקונגרסים", חיפה
5 נובמבר 2022

ההרשמה נפתחה! - רישום יעשה דרך האזור האישי (לשונית "תערוכות")

לשאלות / בירורים / בעיות ברישום אנא פנו למייל התמיכה - Support@ikc.org.il

שימו 💙 הרישום לתערוכה הלאומית (CAC) מותנה ברישום לתערוכה הבינלאומית (CACIB)

הרישום לתערוכות יעשה בנפרד - רישום לתערוכה הבינלאומית (CACIB) ותוספת תשלום לתערוכה לאומית (CAC)

התערוכה הלאומית תוגבל ל 400 הנרשמים הראשונים

כיוון שלפנינו יום ארוך, לא תתקיים זירה מרכזית לתערוכה הלאומית (CAC).

בסוף היום תערך זירה מרכזית לתערוכת הבינלאומית (CACIB) בלבד.

כל רישום כלב לתערוכה הבינלאומית מקנה כרטיס כניסה אחד לתערוכה.

טבלת שעות ושיבוצים תעלה רק לאחר סיום הרישום לתערוכה.

תעריף רישום מוקדם (עד לתאריך ה 2.10.22 בשעה 23.59)

רישום לתערוכה הבינלאומית

כלב ראשון - 165 ש"ח 

כלב שני - 140 ש"ח 

כלב שלישי - 130 ש"ח 

כלב רביעי - 120 ש"ח 

כלב חמישי - 100 ש"ח 

כלב שישי (וכל כלב נוסף) - 70 ש"ח

פעוטות / גורים / קשישים - 100 ש"ח

זוגות / בתי גידול / קב' צאצאים - 50 ש"ח למקצה

תוספת לרישום לתערוכה לאומית

כלב ראשון עד חמישי - 90 ש"ח

כלב שישי וכל כלב נוסף) - 70 ש"ח

פעוטות / גורים / קשישים - 75 ש"ח

תעריף רישום מאוחר (עד לתאריך ה 23.10.22 בשעה 23.59)

רישום לתערוכה הבינלאומית

כלב ראשון - 185 ש"ח 

כלב שני - 160 ש"ח 

כלב שלישי - 150 ש"ח 

כלב רביעי - 140 ש"ח 

כלב חמישי - 120 ש"ח 

כלב שישי (וכל כלב נוסף) - 70 ש"ח

פעוטות / גורים / קשישים - 120 ש"ח

זוגות / בתי גידול / קב' צאצאים - 50 ש"ח למקצה

תוספת לרישום לתערוכה לאומית

כלב ראשון עד חמישי - 110 ש"ח

כלב שישי וכל כלב נוסף) - 70 ש"ח

פעוטות / גורים / קשישים - 95 ש"ח

לרושמים מעל 6 כלבים ניתן יהיה להחליף כלבים בכלבים מאותו הגזע/וריאנט עד לסיום ההרשמה (23.10.22 בשעה 23.59)

פניות בנושא זה יש לשלוח למייל התמיכה

יש להגיע עם בדיקת ברוצלה שלילית (תוקף שנה) וכן אישור חיסון כלבת בתוקף

לא תתאפשר כניסת כלבות מיוחמות לתערוכה.

חלוקת שופטים (סדר אלפבתי) - בינלאומית (CACIB):

Mr. Carsten Birk, Denmark

כל קבוצה 2א' - דוברמן, פינצ'ר, אפנפינצ'ר, טרייר רוסי שחור, שנאוצר.

קבוצה 2ב' - כלבי הרים שוויצרים, סן ברנרד, ניופאונדלנד, לאונברגר.

כל קבוצה 10 - אפגאני, בורזוי, וויפט, כלב רוח איטלקי, סאלוקי, אייריש וולפהאונד, אזוואק.

Mr. Zsolt Biro, Hungary

קבוצה 1 - כלב רועים גרמני (ארוך וקצר שיער), כלבי רועים בלגיים, קולי (ארוך וקצר שיער), כלב רועים שוויצרי לבן, כלב רועים שטלנדי, בורדר קולי. 

קבוצה 2ב' - כלבי צאן (כלב רועים קווקזי, כלב רועים מרכז אסיאתי, שרפלאנינה, מסטיף טיבטי, כלב רועים קנגל).

Mr. Rale Cekic, Serbia

קבוצה 1 - כלב זאב צ'כי, כלב בקר אוסטרלי, קלפי, בריארד, בירדד קולי, כלב צאן אנגלי עתיק.

קבוצה 9 - בישון (הוואנז ופריזה), מלטז, טוי רוסי (ארוך וקצר שיער), פפיון, כלב סיני מצויץ, קוטון דה טולאר, לאסה אפסו, צ'יוואווה (ארוך וקצר שיער).

Mr. Claudio De Giuliani, Italy

קבוצה 3 - אירדייל טרייר, בדלינגטון טרייר, בורדר טרייר, ג'ק ראסל טרייר, טרייר אירי רך שיער, טרייר אמריקאי קירח, טרייר צ'כי, יורקשייר טרייר, לייקלנד טרייר, סקיי טרייר, פוקס טרייר זיפי וקצר שיער), קאירן טרייר, קרי בלו טרייר, וולש טרייר, טרייר טיבטי, יאג טרייר, פרסון ראסל טרייר.
כל קבוצה 6 - באסט, ביגל, דלמטי, בלדהאונד, שוויצר לאופהונד, רודזי'אן רידג'בק.

כל קבוצה 7 - בראקו איטליאנו, ויז'לה קצר שיער, סטר אירי אדום, סטר אירי אדום לבן, סטר אנגלי, פוינטר אנגלי, פוינטר גרמני ק"ש, וימרנר קצר שיער.
 

Mr. Massimo Inzoli, Italy

קבוצה 1  - וולש קורגי פמברוק, וולש קורגי קרדיגן, כלב רועים אוסטרלי.

קבוצה 2ב' - בול מסטיף, קאנה קורסו, מסטינו, דוג דה בורדו, קנריו, שרפאי, קה דה בו.

Mr. Leos Jancik, Czech Republic

כל קבוצה 5 - אקיטה, אקיטה אמריקאי, בסנג'י, הסקי סיבירי, כלב כנעני, כלב מקסיקני קירח, כלב פרואני קירח, סמוייד
צ'או צ'או, שיבה, שיקוקו, תאי רידג'בק, צירנקו דל אתנה, פודנקו איביסנקו קצר שיער, שפיץ יפני.

שפיץ גרמני (פומרניאן, קליין שפיץ, קיסהונד), אלסקן מלמוט. 

 

Mr. Michael Papadatos, Greece

קבוצה 2ב' - בולדוג אנגלי, בולדוג אמריקאי, בורבול, בוקסר.

קבוצה 3 - סקוטיש טרייר, ווסט היילנד ווייט טרייר, נורוויש טרייר, מיני בול טרייר.

קבוצה 9 - פקינז, בולדוג צרפתי, פאג, גריפון, צ'ין יפני, שי-צו, בוסטון טרייר, קוואליר קינג צ'ארלס ספניאל, קינג צ'ארלס ספניאל.

Mr. Cristian Vantu, Romania

כל קבוצה 4 - דקלים.

כל קבוצה 8 - גולדן רטריבר, לברדור רטריבר, רטריבר חלק שיער, כלב מים ספרדי, וולש ספרינגר ספניאל, ספרינגר ספניאל אנגלי
קוקר ספניאל אמריקאי, קוקר ספניאל אנגלי, קלמבר ספניאל, לגוטו רומניולו.

קבוצה 9 - פודלים.

גברת מיטל בר-סלע, ישראל

קב' 2ב' - דני ענק.

חלוקת שופטים (סדר אלפבתי) - לאומית (CAC):     (מוגבל ל 400 הנרשמים הראשונים)

מר דימיטרי אוברובסקי, ישראל

קבוצה 2א' - פינצ'ר, טרייר רוסי שחור.
קבוצה 2ב' - ניופאונלדנד, סן ברנרד, לאונברגר.
קבוצה 3 - איירדל טרייר, ווסט היילנד וויט טרייר.
קבוצה 9 - בישון (הוואנז ופריזה), מלטז, צ'ין יפני, בולדוג צרפתי, בוסטון טרייר, טוי רוסי (ארוך וקצר שיער), שי-צו, קוואליר קינג צ'ארלס ספניאל, פפיון, ציוואווה (ארוך וקצר שיער), כלב סיני מצויץ.

Mr. Carsten Birk, Denmark

קבוצה 2ב' - דני ענק.

מר שמשון ברגר, ישראל

קבוצה 1 - בורדר קולי, כלב רועים שטלנדי, כלב רועים אוסטרלי, כלב רועים שוויצרי לבן.
קבוצה 2ב' - כלבי הרים שוויצריים, כלבי צאן (
כלב רועים קווקזי, כלב רועים מרכז אסיאתי, שרפלאנינה, מסטיף טיבטי, כלב רועים קנגל).
כל קבוצה 4 - דקלים.

גברת אתי גור, ישראל

קבוצה 1 - קולי ארוך שיער.
קבוצה 2א' - אפנפינצ'ר.
קבוצה 2ב' - בוקסר, בול מסטיף, בולדוג אנגלי ואמריקאי, קאנה קורסו, מסטינו נפוליטנו.
קבוצה 6 - רודז'יאן רידג'בק.
קבוצה 8 - לברדור רטריבר.

 

מר יוסי גרדוס, ישראל

קבוצה 2א' - דוברמן.

מר אבי מהרש"ק, ישראל

קבוצה 1 - וולש קורגי פמברוק.
קבוצה 2ב' - בורבול.
כל קבוצה 7 - בראקו איטליאנו, ויז'לה קצר שיער, סטר אירי אדום, סטר אירי אדום לבן, סטר אנגלי, פוינטר אנגלי, פוינטר גרמני ק"ש, וימרנר קצר שיער.
קבוצה 9 - גריפון, פאג, פקינז, קוטון דה טולאר, לאסה אפסו, פודל.
כל קבוצה 10 - אפגאני, בורזוי, וויפט, כלב רוח איטלקי, סאלוקי, אייריש וולפהאונד, אזוואק.

גברת מיה קול-שחם, ישראל

קבוצה 8 - גולדן רטריבר.

מר בן קרפל, ישראל

קבוצה 2א' - שנאוצר

קבוצה 2ב' - דוג דה בורדו, קנריו, שרפאי, קה דה בו.

מר דורון ראכלין, ישראל

קבוצה 1 - כלב זאב צ'כי, כלב בקר אוסטרלי, קלפי, בריארד, קולי קצר שיער.
קבוצה 5 - אקיטה אמריקאי, הסקי סבירי, שיבה אינו, אלסקן מלמוט, שפיץ גרמני (פומרניאן, קליין שפיץ, קיסהונד).

 

גברת מירנה שיבולת, ישראל

קבוצה 1 - צאן אנגלי עתיק, בירדד קולי, וולש קורגי קרדיגן, כלבי רועים בלגיים, כלב רועים גרמני (ארוך וקצר שיער).

קבוצה 5 - אקיטה אינו, בסנג'י, כלב כנעני, כלב מקסיקני קירח, כלב פרואני קירח, סמויד, צ'או צ'או, שיקוקו, תאי רידג'בק, צירנקו דל אתנה, פודנקו, שפיץ יפני.

גברת יניקי שטיינבוק, ישראל

קבוצה 3 בדלינגטון טרייר, בורדר טרייר, ג'ק ראסל טרייר, טרייר אירי רך שיער, טרייר אמריקאי קירח, טרייר צ'כי, יורקשייר טרייר, לייקלנד טרייר, סקיי טרייר, פוקס טרייר זיפי וקצר שיער), קאירן טרייר, קרי בלו טרייר, וולש טרייר, טרייר טיבטי, יאג טרייר, פרסון ראסל טרייר, סקוטיש טרייר, נורוויש טרייר, מיני בול טרייר.

קבוצה 6 - באסט, ביגל, דלמטי, בלדהאונד, שוויצר לאופהונד.

קבוצה 8 - כלב מים ספרדי, וולש ספרינגר ספניאל, ספרינגר ספניאל אנגלי, קוקר ספניאל אמריקאי, קוקר ספניאל אנגלי, קלמבר ספניאל, לגוטו רומניולו, רטריבר חלק שיער.

זירה מרכזית (CACIB בלבד)

קבוצה 1 - Mr. Zsolt Biro, Hungary

קבוצה 2א' - Mr. Carsten Birk, Denmark

קבוצה 2ב' - Mr. Massimo Inzoli, Italy

קבוצה 3 - Mr. Michael Papadatos, Greece

קבוצה 4 - Mr. Cristian Vantu, Romania

קבוצה 5 - Mr. Leos Jancik, Czech Republic

קבוצה 6 - Mr. Rale Cekic, Serbia

קבוצה 7 - Mr. Rale Cekic, Serbia

קבוצה 8 - Mr. Cristian Vantu, Romania

קבוצה 9 - Mr. Michael Papadatos, Greece

קבוצה 10 - Mr. Carsten Birk, Denmark

נוהג צעיר - גברת מיה קול-שחם, ישראל

גזע לאומי - מר דורון ראכלין, ישראל

פעוטות - Mr. Rale Cekic, Serbia

גורים - Mr. Cristian Vantu, Romania

קשישים - Mrs. Carsten Birk, Denmark

זוגות - Mr. Zsolt Biro, Hungary

בתי גידול - Mr. Leos Jancik, Czech Republic

קבוצת צאצאים - Mr. Leos Jancik, Czech Republic

צעירים - Mr. Massimo Inzoli, Italy

BIS - כוכב תערוכה - Mr. Claudio De Giuliani, Italy

הנהלת התערוכה שומרת לעצמה את הזכות לבצע שינויים בשיבוצי השופטים ככל שיידרש וללא הודעה מוקדמת